У Луцьку школярі написали меру, що треба змінити у місті

news

До Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку з ознайомлювальним візитом завітали старшокласники “ЗОШ І-ІІІ ступенів №22- ліцей”. Молодь не лише виявила бажання ознайомитися з діяльністю міської ради та роботою департаменту ЦНАП, а й написала міському голові Миколі Романюку свої побажання та зауваження щодо роботи муніципалітету.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Молоді люди у листівках не писали індивідуальних побажань, їх турбували питання покращення життєдіяльності рідного міста та добробуту лучан. Зокрема, учні просили забезпечити постачання гарячої води, провести ремонт у під’їздах та прибудинкових територіях, провести освітлення та озеленення вулиць, а також встановити більшу кількість смітників. Окрім того, не оминули й теми щодо безпеки на дорогах: прохали встановити більше пішохідних переходів та обмежити швидкість руху автомобілів у приміських зонах.

Що ж стосується здоров’я та відпочинку молодих людей, звернулися з побажаннями будівництва та ремонту спортивних майданчиків у дворах, розвитку велосипедної інфраструктури та проведення розважальних заходів у вихідні. Для них надзвичайно важливо, аби в Луцьку панувала домашня атмосфера, затишок та порядок.

0 Комментариев