У Луцьку шахраї намагалися “обікрасти” волонтерів. ФОТО

news

Шахраї, прикидаючись охочими допомогти, намагалися “розвести” волонтерів.

Про один з таких випадків повідомляє Любава Казмірчук у Facebook.
“Почалось все з смс зранку: «Доброго дня. Хочу допомогти вам фінансово на амуніцію. Куди можна переказати кошти. Олександр Михайлович». Надсилаю номер карточки і хто отримувач, відповідь – «Переказ з корпоративного рахунку. Сума 5300. Кошти буде зараховано протягом доби. Отримаєте повідомте. Олександр». В кінці дня дзвінок з номеру 0567671795 (!!!!!!!!!!!!!!) і російською мовою пояснюють, що телефонують з Приватбанку, і що кошти мені переказано у сумі 5300, і що від юридичної особи, але зняти я їх не можу, бо в мене певна опція не підключена, що дозволяє відразу прийняти кошти від юр. особи фізичній особі і ОБОВ’ЯЗКОВО треба якнайшвидше до банкомату, зробити певні операції і відразу зможу зняти суму…а інакше, наголошує дядя в слухавці щопівгодини зніматиме комісію з ваших грошей”, – пише дівчина.

Шахрай наполягав маякнути, “як тільки прийдете до банкомату” і обіцяв, що оператор відразу передзвонить.

“Що ж за новий вид послуг в привату – маякніть на стаціонарний номер і оператор передзвонить? Чого постійно українською спілкуються, а то враз на російську перейшли”? – пише Любава Казмірчук.

Дівчина відшукала інформацію в мережі за номером і натрапила на аналогічні шахрайські випадки – аферисти знаходять номери волонтерів і сподіваються на легку здобич.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев