У Луцьку «Самопоміч» просить оприлюднити інформацію про обласне комунальне майно

news

На сайті обласної ради досі відсутня інформація про єдиний реєстр комунальної власності Волинської області, хоч рішення про його створення було прийняте ще в 2006 році. Таким чином, громадськість не володіє інформацією, які об’єкти в Луцьку та області здаються в оренду та скільки від цієї оренди отримує обласний бюджет. 

Запит з проханням оприлюднити інформацію про виконання регіональної програми створення єдиного реєстру об’єктів комунальної власності направив на ім’я голови облради Ігоря Палиці депутат від «Самопомочі» Михайло Імберовський 24 грудня під час сесії.

У запиті йдеться, що на реалізацію програми передбачалось спрямування коштів обласного та місцевих бюджетів, а відповідальним виконавцем програми визначався Волинський інформаційно-аналітичний Центр «Волиньсофт». Однак на сьогодні на офіційному сайті обласної ради інформація про такий єдиний реєстр відсутня.

Таким чином депутат просить повідомити, чи були виконані рішення обласної ради про створення єдиного реєстру комунальної власності Волинської області і скільки бюджетних коштів затрачено на виконання Регіональної програми. Одночасно М. Імберовський хоче отримати детальну інформацію про комунальне  майно обласної ради, яке здається в оренду в місті Луцьку та області, а також суму коштів, яку отримує обласний бюджет від здачі в оренду кожного з цих приміщень.

«Крім того, прошу надати інформацію про об’єкти комунального майна, які здаються в оренду на пільговій основі, якщо такі наявні, та розміри пільгової оренди», – йдеться в запиті.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев