У Луцьку “розширили” та модернізували дитсадочок. ФОТО

news

У ДНЗ № 25 відкрили чотири додаткові групи. Тобто, ще понад сто малят у Луцьку підуть до дитсадочка. Подія відбулася 8 жовтня.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Колись частинну приміщення в дошкільному навчальному закладі займало міське управління пенсійного фонду. Оскільки в Луцьку існує черга на влаштування дітей у садочки, то вирішили цю установу «виселити» і облаштувати додаткові групи.

Однак, коли вже взялися до ремонту, то вирішили його не робити лише в частині приміщення, а й модернізувати заклад загалом. Так, освоїли сім мільйонів гривень. Закупили нові меблі, м’який інвентар, постіль, посуд. Встановили бойлери, кварцувальні лампи, в харчоблоці замінили обладнання.

Біля садочка також облаштували територію: доріжки виклали бруківкою, побудували три павільйони на ігрових майданчиках, встановили ігрове обладнання. Окрім того, здійснили капітальний ремонт даху, відремонтували фасад, утеплили стіни та зробили утеплену підлогу не першому поверсі.

Роботи виконувала фірма «Житлобуд-2». Її директор Леонід Стефанович до цієї справи поставився, як батько. Адже водив у цей дошкільний навчальний заклад свою доньку. «Приємно зараз перед вами стояти. Сама гордість за цю роботу. І не гірше тут, як у тій же Польщі», – звернувся забудовник до присутніх вихователів.

Луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що планували відкриття додаткових груп зробити значно раніше, але зрозуміли, що, якщо вже робити щось, то краще все відразу і якісно. Адже всі дітки заслуговують на комфортні умови.

 

 

0 Комментариев