У Луцьку розповіли про «5 секунд, 5 днів»

news

Лучанам презентували книжку Євгена Положія «5 секунд, 5 днів».

Захід відбувся вчора, 23 листопада, у книгарні «Є».

Як розповів письменник, роман «5 секунд, 5 днів» написаний на розповідях бійців батальйонів «Кривбас», «Херсон», «Дніпро-1» та бійців 51-ї бригади. Автор у книзі використовує реальну історію добровольця АТО Віталія Буньчика, який перебував півроку у шпиталі, а згодом повернувся додому .

За словами Положія така назва книги тому, що п’ять секунд потрібно протриматися пораненому бійцю, щоб вижити, а п’ять днів герої книги виходили з оточення під Іловайськом.

IMG_2302

Як розповів автор, роман «5 секунд, 5 днів» – «про справедливість, про жагу справедливості, адже справедлива справа захищати народ». У книзі письменник називає позитивом Влада Ковальова, який йде на війну добровольцем. Сестра його запитує: «Владику, куди ти йдеш, що буде, як ти не повернешся, хто дітей твоїх догляне?». Відповідь була: «Ти не переймайся. Прийдуть люди і потурбуються про все». Сестра ж каже «Ні, це ти не розумієш, брате, зараз кожен за себе…»

«Влад приймає рішення йти і йде. На жаль, він гине. Та люди таки прийшли та про все потурбувались», – розповів автор.

IMG_2307

Роман «5 секунд, 5 днів» розповідає про жагу до справедливості, про взаємодопомогу, про те, що змушує звичайну людину взяти зброю і йти воювати за мир, за країну.

Довідка: Євген Положій – журналіст та письменник, автор багатьох книжок, серед яких «Риб`ячі діти» (2014) та «Іловайськ»  (2015).

IMG_2311 IMG_2309 IMG_2308IMG_2305

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев