У Луцьку розпочався збір книг для українців, які перебувають у Польщі

news

З початком повномасштабної війни частина українців наразі перебуває за кордоном. Країною, яка зуміла надати притулок для найбільшої кількості українців, залишається Польща.

Нещодавно у м. Кельце відкрили Польсько-Український Дім – місце зустрічей, допомоги для українців, що сюди переїхали. У планах роботи Дому, окрім надання психологічної, правової допомоги, сприяння в працевлаштуванні переселенців, є організація різноманітних заходів і функціонування бібліотеки. На жаль, книг українською мовою в арсеналі дому зараз небагато.

Тому Луцька літературна резиденція “Місто натхнення” спільно з Польсько-Українським Домом і Центром туристичної інформації та послуг розпочинають збір українських книг українською мовою.

Просимо долучитись до ініціативи усіх мешканців громади та Волині загалом! Перегляньте свою бібліотеку, впевнені, що знайдуться книги, якими ви захочете поділитись. Це може бути, як художня, так і науково-популярна література. Навчальні підручники стануть в нагоді для дітей, які здобувають освіту дистанційно.

Книги потрібно принести у Центр туристичної інформації та послуг, який працює щодня з 9:00 до 17:00 (вул. Сенаторки Левчанівської, 2). По завершенні збору ми їх відправимо у місце призначення.

І пам’ятайте, читати українські книги — завжди гарна ідея. Незалежно від того, де ви перебуваєте, зокрема і тимчасово.

Захід відбувається за підтримки управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев