У Луцьку розпочався чемпіонат Волині з Рукопашу Гопак

news

Вчорашній день у Луцьку ознаменувався проведенням ряду спортивних змагань. Одним із них став відкритий чемпіонат Волині з Рукопашу Гопак.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Змагання відбуваються у приміщенні фізкультурно-спортивного товариства “Колос”. До нашого міста завітали 56 учасників у складі восьми команд з чотирьох областей України.

       На урочисте відкриття змагань прибули народні депутати України Ігор Лапін та Микола Величкович, заступник міського голови Юрій Моклиця, голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець.

       Народний депутат, президент Федерації Рукопашу Гопак Микола Величкович зауважив, що йому приємно перебувати у Луцьку, адже такі змагання відбуваються вперше у місті. На його переконання, це початок плідної та цікавої співпраці. Він побажав спортсменам показати свій клас, силу духу та перемог.

       У свою чергу народний депутат України Ігор Лапін зауважив, що нині в Україні непроста ситуація. На сході наші хлопці захищають територіальну цілісність країни. “Вони своєю мужністю дають нам можливість жити, проводити такі змагання. Я впевнений, що завдяки таким хлопцям як ви – ми переможемо у війні”, – зазначив він.

       Заступник міського голови Юрій Моклиця наголосив, що “міська влада готова співпрацювати та допомагати у проведенні різноманітних змагань. Важливість занять спортом для дітей та молоді важко переоцінити. Лише спільними зусиллями влади та громадськості можна досягнути позитивних результатів у популяризації спорту. Ми маємо бути разом, адже тільки так збудуємо справжню Україну”.

0 Комментариев