У Луцьку розпочав роботу оновлений басейн. ФОТО

news

Протягом літніх місяців у басейні спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання (проспект Грушевського, 2а), з метою належного його функціонування, за кошти міського бюджету, проведено комплекс ремонтно-відновлювальних робіт на суму більш як 500 тис. грн.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У басейні проведено частковий капітальний ремонт “серця” закладу — машинного відділення, яке працювало з початку заснування закладу понад 44 роки і потребувало заміни на сучасне. Встановлено два водонагрівачі з чотирьох запланованих, проведено заміну металевих трубопроводів на пластикиві, встановлено нові потужніші насоси. Це дозволить зекономити близько 40 відсотків витрат на енергоносії.

З метою збереження тепла і економії витрат на опалення, на місце старих вітражів встановлені енергозберігаючі пластикові вікна, що дозволило створити кращий температурний режим приміщень.

Велика робота проведена всередині приміщень установи. Проведено капітальний ремонт санвузла вестибюлю, роздягалень малої ванни басейну.

З метою уникнення конденсатних опадів, облаштовано натяжну стелю у малій ванні басейну та в гардеробі.

Також проведено косметичні ремонти приміщень адмінперсоналу та тренерів-викладачів.

Отож, з 12 жовтня, завдяки проведеним роботам, у великій ванні басейну розпочато навчально-виховний процес і оздоровчі заняття.

Проте ремонтні роботи ще тривають. Найближчим часом будуть завершені роботи з ремонту малої ванни, що дозволить повноцінно проводити заняття з дітьми щодо їх загартування і навчання плаванню.

 

0 Комментариев