У Луцьку розіграли кубок Діда Мороза

news

8 січня 2017 року в місті Луцьку в СОК «Адреналін Сіті» (вул. Карбишева, 1) відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд та громадських організацій міста «Різдвяна коляда» в рамках всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивно-масові заходи «Спортивна зима» проводяться в містах і районах області у період з 1 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року з метою організації змістовного дозвілля за місцем проживання та відпочинку населення області, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом в зимовий канікулярний період, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей напередодні та під час новорічних та різдвяних свят.

Участь у фестивалі взяло понад 200 учасників з 16 команд (віком від 14 років і старші). За результатами виступів команд місця розподілились наступним чином – Кубок Діда Мороза виборола команда «Вікторія», а фіналістами стала команда «Бренд Груп», Кубок Снігурочки отримала команда «Опера», а фіналістами стала команда «Штурм».

Переможці були нагороджені кубками, грамотами, дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунковими сертифікатами як у командних так і у особистих номінаціях від спонсорів фестивалю.

На трибунах арени зібралося чимало вболівальників, які підтримували учасників  змагань. На майбутнє організатори фестивалю планують залучати до участі у фестивалі  команди з міст та районів області.

Показується Uml6ZHZvLmpwZw==.jpeg

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев