У Луцьку рідні загиблих героїв отримали відзнаки. ФОТО

news

Родини луцьких військових, що загинули під час бойових дій,  отримали державні відзнаки. Нагородили рідних героїв-патріотів 23 серпня у Луцьку під час засідання урочистої академії з нагоди Дня Незалежності України та Дня міста.

Учасниками академії стали чимало відомих волинян. Серед них були депутати , колишні очільники міста та області, культурно-наукова еліта, духівництво. Приїхав до Луцька і очільник департаменту поліції міста Києва Олександр Фацевич, якому вручили нагороду «Почесного жителя Луцька».

О 12-й годині учасники дійства підтримали хвилину мовчання в пам’ять про полеглих військових. Після цього слово взяв міський голова Микола Романюк. «День міста – це особлива урочистість для кожного мешканця. Вона об’єднує усіх, кому дорогий Луцьк, його вулиці та будинки, сквери та парки, його минуле та сьогодення. У цей день ми відчуваємо себе частинкою великої і дружньої родини», – заявив мер.

Градоочільник запевнив, що всі досягнення міста – результат праці його жителів. Згадав у своїй промові міський голова і тих, що віддали життя за вільну і незалежну Україну. Микола Романюк доручивучням Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою покласти квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим на Сході військовим.

Після цього міський голова запросив на сцену очільника Волинської області Володимира Гунчика. Мер та губернатор вручили державні нагороди сім’ям лучан, які загинули у боротьбі проти окупантів. Згадали високопосадовці і про ті родини, які вже отримали відзнаки. «Схиляємо голови перед мужністю та відвагою тих, хто не вернувся додому із поля бою», – заявив Володимир Гунчик.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев