У Луцьку ремонтують дороги та прибудинкові території. ФОТО

news

Вчора виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту ЖКГ Юрій Крась та депутат міської ради Аркадій Саламатін проінспектували якість виконаних робіт на вулиці Вишківській, ремонту тротуару біля будинку №19 на вулиці Кравчука та прибудинкової території за адресою Даньшина, 1.

Повідомляють на сайті Луцькради.

Зокрема, на вулиці Даньшина,1 заасфальтовано дорогу, майстри викладають бруківку біля будинку на площі 188 метрів. Тут також відремонтовано два оглядові колодязі інженерних мереж. Потім керівники міста оглянули перехрестя вулиць Даньшина і Тімірязєва, де викладено асфальт нового типу. Радник міського голови Ігор Поліщук звернув увагу на окремі недоліки на цій ділянці роботи і дав доручення директору департаменту ЖКГ Юрію Красю негайно їх виправити.

На завершальному етапі капітальний ремонт прибудинкової території на Володимирській, 111, який виконано якісно. Жителі вулиці дякували міській владі, адже тепер почуваються значно комфортніше.

На вулиці Вишківській виконано комплекс робіт: зроблено асфальтобетонне покриття протяжністю 215 погонних метрів, площею 967,5 метрів квадратних; виконаний поточний ремонт асфальтобетонного покриття протяжністю 47 погонних метрів, площею 20 метрів квадратних; вистелено щебеневе покриття з ніпівпросочуванням бітумом протяжністю 376 погонних метрів, площею 1316 метрів квадратних. Жителі мікрорайону Вишкова мали нагоду поспілкуватися з представниками влади, вони хотіли б, щоб і їхні вулиці відремонтували. Керівники міста запевнили, що візьмуть прохання людей на контроль і, по можливості, цьому сприятимуть.

На вулиці Кравчука,19, де була ґрунтова доріжка, яка у дощову погоду перетворювалася у болото, викладено бруківкою тротуар площею 296 метрів квадратних.

Оглянувши дороги та двори, Ігор Поліщук акцентував: “Сьогодні ми об’їхали окремі дворові території, були на вулиці Вишківській де твердого покриття ніколи не було. Я задоволений ходом робіт, які ідуть у місті”.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев