У Луцьку проводили нелегальну агітацію. ФОТО

news

В обласному центрі Волинської області 29-30 вересня Микола Катеринчук та Анатолій Гриценко проводили агітацію на підтримку керівників обласних та міських осередків своїх політичних сил з порушенням строків.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

Lystivka-anons zustrichi z Katerynchukom Mykoloju 1

29 вересня до Луцька завітав Микола Катеринчук, який під час анонсованої зустрічі з виборцями закликав волинян підтримати на виборах керівника Волинського обласного осередку Європейської партії України Олену Голєву.

«Мета мого приїзду – це вибори. Ми дуже довго вмовляли Олегу Голєву брати участь у виборах в якості кандидата на посаду Луцького міського голови. Якщо ви її підтримаєте – Луцьк виграє, і я розповім сьогодні, чому. Якщо ви проголосуєте за Олену Голєву, цей вибір відчує бюджет кожної сім’ї та кожної родини. Разом ми будемо розвивати європейський Луцьк», – заявив Микола Катеринчук.

Lystivka-anons zustrichi z Grycenkom Anatoijem

30 вересня інший народний депутат, Анатолій Гриценко, під час прес-конференції у Луцьку заявив про підтримку на виборах колишнього однопартійця Олександра Кралюка, який виявив бажання брати участь у виборах Луцького міського голови як самовисуванець. Крім того, політик розповів, з чим його політична сила йде на вибори, коротко переказав передвиборчу програму та основні цілі місцевих осередків партії.

«Партію «Громадянська позиція» представляють ті люди, які мають власну громадянську позицію всередині себе. Ми будемо підтримувати Олександра Кралюка на виборах Луцького міського голови. Він раніше представляв «Громадянську позицію» на Волині. Потім він став офіцером, служив у війську і був змушений відмовитись від партійного квитка. Ми будемо його підтримувати. Дуже сподіваємось, що його підтримає і луцька громада», – заявив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, що станом на 30 вересня жоден з потенційних кандидатів від названих політичних сил ще офіційно не зареєстрований у територіальних виборчих комісіях на Волині.

Відповідно до ч. 9, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію з порушенням строків, установлених частиною другою статті 54 цього Закону, у будь-якій формі (в тому числі розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів, проведення масових заходів, використання засобів масової інформації).

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев