У Луцьку провели в останню путь Віктора Мельничука

news

Пройшло менше тижня, як лучани на Театральному майдані проводжали в останню путь військовослужбовця Валерія Марцинюка, як от сьогодні знову на центральній площі міста вони віддають шану земляку Віктору Мельничуку. На жаль, під час проведення антитерористичної операції на сході уже більше двох десятків лучан поклали свої голови, захищаючи свою Батьківщину від ворогів.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Одним з них є Віктор Мельничук (1962 року народження), який служив у складі 14-ї окремої механізованої бригади. Був мобілізований у лави Збройних сил України 25 квітня цього року. Помер під час проходження військової служби в районі проведення антитерористичної операції.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі священнослужителі відслужили молебень за упокій душі померлого.

Під час громадянської панахиди, яка відбувалася на Театральному маайдані, міський голова Микола Романюк з трепетом у голосі зауважив, що сьогодні у Луцьку, на жаль, знову день жалоби. “Сьогодні ми проводжаємо в останню путь Героя, який добровольцем пішов захищати нашу рідну неньку Україну. Дорога родино, прийміть від мене особисто, міської ради, лучан найщиріші слова співчуття у вашому горі. Подвиг Вашого сина, чоловіка, батька буде назавжди у наших серцях”, – додав він.

Співчуття рідним загиблого висловили також й військовий комісіар Луцького об’єднаного військового комісаріату, підполковник Василь Худик, директор Омельненської загальноосвітньої школи Любов Бубела, заступник командира 14-ї ОМБР, підполковник Микола Гінайло, товариш померлого Анатолій Тананайко.

Поховали Героя на кладовищі села Омельне Ківерцівського району.

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови сьогодні у Луцьку оголошено День жалоби у зв’язку з похованням військовослужбовця Віктора Мельничука.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев