У Луцьку провели в останню путь Героя Сергія Грибкова

news

Сьогодні на Театральному майдані міста лучани проводжали в останню путь Сергія Грибкова.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Він загинув ще 5 вересня 2014 року у Старобельському районі Луганської області. Був похований як невідомий солдат у селі Чмирівка на Луганщині. Нещодавно, за результатами експертизи ДНК було встановлено його особу.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулося відспівування Героя.

Потому на центральному майдані міста – громадянська панахида. Міський голова Микола Романюк, звертаючись до присутніх, зазначив: “Страшна звістка знову прийшла у місто. Сьогодні ми з вами хоронимо 30 лучанина, який віддав життя, захищаючи територіальну цілісність України. Сергій Грибков народився 1 жовтня 1981 року. Навчався у загальноосвітній школі № 7 міста Луцька, Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Працював в органах прокуратури Волинської області. У зону АТО пішов добровольцем та ніс службу у складі батальйону “Айдар”. Шановно родино, у ці трагічні для вас дні, прийміть від мене особисто, депутатського корпусу, усіх лучан слова співчуття”.

Слова співчуття рідним та близьким Героя висловили прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак, перша вчителька Сергія Грибкова Лариса Свидерко, колишній одногрупник, заступник декана юридичного факультету Східноєвропейського університету університету імені Лесі Українки Антон Демчук, бойовий побратим з батальйону “Айдару” Ігор Рицко.

Також присутні вшанували пам’ять Сергія Грибкова хвилиною мовчання.

Поховали військовослужбовця на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

Луцька міська рада, виконавчий комітет та громада міста висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Світла пам’ять про нашого земляка, який віддав своє життя за цілісність і незалежність України, назавжди залишиться у серцях лучан.

Нагадаємо, сьогодні розпорядженням першого заступника міського голови Тараса Яковлева у Луцьку оголошено День жалоби.

0 Комментариев