У Луцьку провели фестиваль сім’ї

news

Вчора лучани гуляли на зимовому фестивалі сім’ї «Різдвяна зірка». Організатори подбали про розваги для усіх – весело було і діткам, і дорослим. Ігри, майстер-класи та позитивні емоції – цим вони вчора забезпечили своїх відвідувачів.

Альона Юхимчук, один із організаторів фестивалю розповіла, що ідея у них з’явилась ще у 2011 році:

«Надихнув нас  світовий рух «Тиждень подружжя», який приурочений до Дня Святого Валентина. Ми тоді провели невеликий фестиваль, а тепер вирішили зробити взимку, якраз у різдвяні дні»»

У приміщенні Драмтеатру була розташувана ціла творча зона. На третьому поверсі підлітки та молодь  грали у цікаві ігри, зокрема у Дженгу, але не настільну, а велику – гравці могли відчути себе споруджувачами вежі. На другому поверсі сім’ї мали змогу вибрати собі заняття до смаку. Молода художниця Алла Ткачук дивувала леттергінгом – цікавими каліфрагічними написами на картинах. Всі охочі брали участь у майстер-класах – розмальовували глазуррю різдвяне печиво, плели цікаві зачіски, маленькі дітки вивчали англійську мову разом із однією з найкращих мовних шкіл Луцька «Be smart». Творча студія «Ідея» для діток провела майтер-клас «Квітка з цукеркою».

Для одружених людей розповіли, як зміцнити свої стосунки ще більше. А справжній весільний коровай можна було спробувати, відповівши на цікаві питання у рамках акції «Згадай своє весілля». Пригощала короваєм нещодавно одружена пара, яка одягнулась знову у весільне вбрання, а заодно і пригадала день свого весілля.

Окрім цього,  на фестивалі можна було повеселитись на батуті, подивитися вертеп, який ставив сценки щогодинно (до речі, у вертепі задіяли справжніх ягнят, що неймовірно потішило дітей), та потішитися велетенськими мильними бульбашками від Олега Лози. Діяла фотозона, щоб зафіксувати свої спогади про це неймовірне свято.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев