У Луцьку проведуть вечір “по-англійськи”

news

У Луцьку запрошують на “EnglishOK-вечір” молодих людей, яких об’єднує бажання вивчати англійську. Учасники матимуть  змогу поспілкуватися між собою, дізнатися щось нове і здобути корисні навички. Програма заходу включатиме: роботу в команді, проведення цікавого психологічного тесту, веселі ігри, обговорення мультфільму і багато інших цікавинок. Усе це відбуватиметься англійською мовою.

Про це повідомляє Молодіжний портал Волині.

Захід відбудеться 20 листопада о 18 годині у Молодіжному центрі (вул.Градний узвіз,5)

“Метою події є заохотити молодь покращувати англійську мову та допомогти подолати мовний бар’єр у теплій та дружній атмосфері”,-ділиться думками Юля, одна з керівників проекту.

“Оскільки, це наш перший вечір англійською мовою і приміщення Молодіжного центру, на жаль, не зможе помістити всіх бажаючих, ми відберемо 16 людей, які матимуть найпалкіше бажання відвідати цей захід. Проте, якщо все пройде гарно, можна буде думати над розширенням проекту і його різними формами проведення”,- кажуть організатори Катя та Уляна.

Для участі потрібно заповнити анкету до 17-го листопада за посиланням.

У разі виникнення питань охочим потрапити на “EnglishOK-вечір” пропонують звертатися за номерами: (099) 365 37 07 (Катя) та (066) 526 16 31 (Юля).

0 Комментариев