У Луцьку проведуть експерименти, щоб розкрити таємниці різних наук

news

Волинська обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» у 2015 році вдруге виступає координатором проведення у місті Луцьку «Наукових пікніків в Україні».

 

Про це повідомляє Комунальний патруль.

 

Проект з успіхом вже відбувся у 2013 та 2014 роках у містах Тернопіль, Львів, Київ, Луганськ, Харків. Більше 18 тис. відвідувачів та учасників взяли участь у таких пікніках 2014 року.

У 2014 році вперше такий захід відбувся у Луцьку. Більше 25 організацій взяли участь у Пікніках (переважно, наукові кафедри при вищих навчальних закладах, приватні гуртки для дітей та молоді, освітні заклади). Більше 2 тис. осіб, серед яких гості та мешканці міста Луцька різних вікових категорій відвідали Наукові Пікніки.

Суть наукового пікніка полягає у організації інтерактивних експериментів для жителів міст: в наметах, скверах чи інших публічних територіях поєднуємо науку з забавою (едутейнмент – наука у формі забави). Ціль заходу – показати, що наука буквально усюди навколо нас. До пікніків долучають експертів, спеціалістів, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подають теорію, а захоплюють, розважають, розкривають таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.

Участь у науковому пікніку – чудова можливість талановитим дітям, молоді, молодим вченим, керівникам гуртків та наукових осередків заявити про себе, свої можливості, винаходи; продемонструвати усім бажаючим свої сили та знання у цікавій, ігровій, невимушеній формі.

У 2015 році у Луцьку такий Науковий пікнік відбудеться 26 вересня на Театральному майдані міста з 11:00 до 16:00.

Додаткова інформація: https://vk.com/club101906214

0 Комментариев