У Луцьку продовжують боротися з продавцями сурогатного алкоголю та жебраками

news

  В обласному центрі продовжать роботу щодо виявлення фактів торгівлі сурогатним алкоголем.

Під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук звернув увагу на те, що знову від громадян надходять скарги на різноманітних осіб, що займаються жебрацтвом, чіпляються до пасажирів на території автостанції № 1. За його словами, певний період цього не було, а тепер знов ці неприємні факти там фіксують. Громадяни не можуть спокійно купити квиток, сісти в автобус, адже певні особи створюють перешкоди цьому.

Ігор Поліщук закликав працівників департаменту муніципальної варти та національної поліції провести перевірки та навести лад на території автовокзалу. Він зауважив, що громадяни мають там почуватися комфортно, а не боятися зайти.

Звернув увагу працівників муніципальної варти та національної поліції міський голова й на продовження роботи щодо виявлення фактів торгівлі сурогатом на ринках міста. Він наголосив, що лучани продовжують скаржитися на таких “горе підприємців”. Ігор Поліщук закликав складати протоколи на осіб, які торгують “сурогатом”, передавати їх у суди, які штрафуватимуть їх.

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев