У Луцьку придбали 38 контейнерів для роздільного збору сміття. ФОТО

news

Підприємство “Луцькспецкомунтранс” придбало нові контейнери для роздільного збору сміття.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Директор підприємства ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” Валерій Кузьмич розповів, що нині вони придбали 38 контейнерів на суму 190 тисяч гривень за кошти міського бюджету. За його словами, вони привезені у розібраному стані, і тепер працівники підприємства здійснюють їх збирання. Розповів Валерій Кузьмич й про те, що вони змушені встановлювати додаткові елементи захисту на контейнери, адже трапляються випадки, коли громадяни крадуть кришки, коліщата від контейнерів. Крім того, проведено нумерацію контейнерів, адже траплялися випадки, коли їх викрадали.

Директор ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” зазначив, що ці 38 спецконтейнерів будуть встановлені у мікрорайоні ЛПЗ.

Також підприємство незабаром отримає ще 22 таких контейнери на суму 110 тисяч гривень.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що нині у житловому секторі розміщено 720 площадок для збору твердих побутових відходів. У всіх цих місцях повинні бути встановлені контейнери для роздільного збору сміття. Він наголосив, що, звичайно, на цей час не вдасться встановити їх по всьому місту. Проте, зауважив він, це – початок. До кінця року, якщо все вдасться, то близько 80 таких контейнерів буде встановлено у дворах багатоквартирних будинків у Луцьку, куди люди зможуть викидати ПЕТ-пляшку.

За словами мера, у планах встановлення контейнерів для збору картону, скла тощо. Нині ж, вирішили розпочати з ПЕТ-пляшки.

Микола Романюк зазначив, що встановлення контейнерів для роздільного збору сміття – це ще один крок до впорядкування збору твердих побутових відходів у нашому місті.

0 Комментариев