У Луцьку презентують книгу про “понаїхавших”

news

11 листопада у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться творча зустріч із українським письменником, журналістом і мандрівником Артемом Чапаєм. Автор презентуватиме свій новий роман «Понаїхали».

Про це повідомляють у прес-службі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Презентація роману “Понаїхали” відбудеться 11 листопада о 16:00 в читальному залі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва (проспект Волі, 2). Кожного гостя, який під час заходу придбає роман Артема Чапая «Понаїхали» з автографом автора, чекає сюрприз.

Роман Чапая не про вимушених мігрантів із Криму чи зони АТО, а про набагато ширше, триваліше й ближче кожному з нас явище – про трудову міграцію, про заробітчан.

«Понаїхали» відстежує долі чотирьох Ткачуків: Юрія, Ольги та двох їхніх синів – Сергія та Володі. Невелика за обсягом книга охоплює понад десятиліття. Дія відбувається у вигаданому місті Білий Сад, а також у країнах, де доводиться працювати Ткачукам. Сергій Ткачук бореться з нелегалами вдома, а тим часом його батьки працюють на заробітках за кордоном. Батько припускається помилки за помилкою, розвалюючи сім’ю. Мати намагається на відстані зберегти свою родину. «Понаїхали» є першою частиною розпочатою Артемом Чапаєм трилогії про Білий Сад.

Довідка про автора: Артем Чапай народився у 1981 році в Коломиї. Письменник, журналіст, перекладач, мандрівник. Після знайомства “на власній шкурі” з гауптвахтою навесні 2001 року за участь в акціях «Україна без Кучми», покинув навчання в Академії СБУ. Став бакалавром філософії в Києво-Могилянській академії.

Півтора року мандрував Америкою, заробляючи фізичною працею. Книга про цю першу подорож, «Авантюра», вийшла друком у 2008 році. Друга книжка, «Подорож із Мамайотою в пошуках України», стала фіналістом конкурсу «Книга року ВВС-2011». Роман «Червона Зона» увійшов у короткий список «Книги року ВВС-2014». У 2015 році вийшла спільна з Катериною Сергацковою книга репортажів «Війна на три букви».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев