У Луцьку презентували виставку виробів з бісеру

news

18 серпня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва (пр. Волі, 2) презентували роботи з бісеру лучанки, майстрині Наталії Сливи.

Окрасою презентації став виступ-привітання фольклорного гурту «Зоряниця» (керівник Олена Богдан) Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена. Учасники гурту привітали присутніх із прийдешнім державним святом Днем Незалежності в’язанкою патріотичних українських пісень.

На огляд поціновувачів мистецтва представлені вишиті бісером картини. Майстриня, пані Наталія, розповіла, що різною вишивкою захоплюється з дитинства, а бісером вишиває вже два роки. Натхнення черпає в красі волинської природи. Її картини є в різних куточках світу – в США, Росії, Німеччині, Польщі, Білорусії та Італії.

«Вишивкою бісером можна прикрасити одяг, аксесуари, предмети інтер’єру. Такі картини – не тільки відмінний спосіб прикрасити приміщення, але й прекрасний подарунок для людей, що цінують хендмейд, – розповіла ведуча заходу головний бібліотекар книгозбірні Любов Фрадинська, –  Створювати шедеври з бісеру непросто, але можна почати з невеликих композицій і картин. Ми демонструємо нашим читачам та всім поціновувачам мистецтва прекрасну можливість творчого відпочинку та духовного збагачення. Адже сучасна бібліотека це не тільки книга і комп’ютер, а й майданчик для спілкування, обміну творчими ідеями та можливістю для самовираження».

Виставка триватиме до 10 вересня 2016 року.

IMG_6326 IMG_6317 IMG_6300 IMG_6289 IMG_6266 IMG_6262 IMG_6248 IMG_6243

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев