У Луцьку презентували осінні картини в техніці сухої пастелі

news

В рамках мистецького проекту “Крок на шляху мистецтва” в арт-кафе “Стоп-кадр”, що в “Адреналін Сіті” відкрилася виставка окремих творів учасників майстер-класу по вивченню техніки сухої пастелі “Осінній настрій” під керівництвом художниці Галини Івашків.
Майстер-клас у жовтні 2014 року відвідали 33 учасники, відтоді їхні твори зберігалися у фонді галереї. Загалом, в експозиції міні-виставки представлено 15 живописних картин, оглянути які можна до кінця року.
“Ці твори – свідчення нашої просвітницької роботи. Адже такими проектами галерея “Арт-кафедра” продовжує виконувати свою освітню функцію. Ми даємо можливість дітям поспілкуватися з відомими митцями, почерпнути від
них тонкощі художнього мистецтва. Надалі ми плануємо продовжити практику проведення майстер-класів, на які будемо запрошувати відомих художників та всіх, хто має хист і бажання творити”, – розповіла присутнім керуючий партнер галереї Леся Корсак.

unnamed (8)
Науковий працівник Художнього музею Олена Старикова в захопленні від картин. “Ця виставка – така собі маленька популярність, яка повинна стимулювати авторів до подальших творчих пошуків”, – каже жінка.
На виставку завітала й сама художниця Галина Івашків, яка нині працює у Луцькій художній школі. До слова, мисткиня є учасницею багатьох усеукраїнських та міжнародних виставок та сценографом 10 вистав у Волинському академічному обласному театрі ляльок. Багато працює у техніці сухої пастелі – крейдочки, олівці без дерев’яної оправи.
Сама Галина Івашків зробила короткий екскурс про техніку сухої пастелі. “Ця техніка дуже корисна для початківців. Пастель одночасно дає і колір, і лінію, завжди дозволяє виправити помилку. Я дуже люблю цю техніку, адже суха пастель має дуже широкі можливості. На шляху до становлення творчої особистості потрібно спробувати всі техніки, а пастель у цьому допоможе”, – розповіла Галина Івашків.
Присутні на відкритті виставки юні художниці одразу ж зацікавились, коли відбудеться наступний майстер-клас, Організатори у свою чергу пообіцяли провести його з нового року на тему зими.

unnamed unnamed (12) unnamed (11) unnamed (10) unnamed (9)  unnamed (7) unnamed (6) unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1)

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев