У Луцьку презентували мистецький жіночий календар

news

Так, презентація арт-проекту відбулася в арт-галереї «Луцьк». Автором та куратором проекту стала майстриня Катерина Новак, організатором – творче об’єднання «Світ нашими руками». Фотографував майстринь відомий фотохудожник Євген Боярчук. Про це повідомляє «Вголос».

За словами Катерини Новак, календар – це альтернативний погляд на мистецький світ жінки, бо, крім висвітлення жіночої вроди, він підкреслює внутрішній світ кожної, атмосферу творчого натхнення, душевності ремесла.

«Хотілося чогось гарного, піднесеного, тому прийшла така ідея. Чому саме жіночий календар? Бо впродовж 2 років ми працюємо з дівчатами-майстринями над різними проектами, і кожна з них, окрім того, що є звичайною дівчиною, мамою, подругою, ще майстриня, але це, на жаль, не завжди видно. Тому хотілось якось це показати, об’єднати всю красу, потугу жіночого натхнення. Реалізація проекту складається з кількох етапів: створення та продаж авторських виробів і безпосередньо календаря, а також проведення майстер-класів», – зазначила вона.

Моделями для календаря «Світ нашими руками» стали луцькі майстрині Наталя Мартинюк (печиво), Ірина Мельниченко (декупаж), Катерина Новак (керамічні скульптури), Оксана Кучер (скрапбукінг), Руслана Цибуліна (пошиття іграшок), Інна Ормелі (вишивка з бісеру), Олена Ляшук (декорації з атласу), Вікторія Бродоса (ляльки-мотанки), Наталя Трубайло (скульптура із сіна), Олена Голоденко (натуральна косметика) та Олеся Задонцева (прикраси з бісеру).

Майстрині зізнаються, що більшість із них захопилися рукодільництвом після народження дітей.

«Мені поштовх до рукодільництва дав мій син. Коли я була на 9 місяці вагітності, за вікном була дуже сніжна зима, не можна було навіть вийти з дому, і так я в Інтернеті натрапила на оголошення про творчі майстер-класи з декупажу. Відтоді не можу від цього відлучитися», – зауважила майстриня Ірина Мельниченко.

Виставка триватиме впродовж березня, а кошти від продажу календаря та виробів майстринь використають на матеріали для проведення майстер-класів дітям з обмеженими можливостями.

0 Комментариев