У Луцьку презентували книгу «Тато в декреті»

news

Лучанам розповіли, як перебуваючи у декреті можна одночасно поєднувати догляд за дітьми та роботу.

Зустріч з автором книги Артемом Чапаєм відбулася вчора, 24 листопада, у книгарні «Є».

У книзі немає жодних рекомендацій як виховувати дитину. «Тато в декреті»  − про чоловічий декрет, про дітей, а найголовніше — про психологію дорослих.

Артем Чапай – журналіст, перекладач і письменник, який вирішив піти в декрет, щоб надати своїй дружині більше можливостей для професійного розвитку. Тоді у них був лише один син, а через два роки з’явився ще один хлопчик.

Головне, як стверджує автор, щоб діти не відчували конкуренції. Адже коли їх двоє, то старший може відчувати недостачу любові. Артем стверджує, що коли мама Оксана більше часу приділяє меншому синові, то він – старшому.

qjRo_My4PKE

У першому розділі «Двоїстість» автор описує, як одночасно можна відчувати до дитини любов, радість та злість, «як можна водночас відчувати ніжність і скреготати зубами від того, що тобі «виносять мозок».

Книга описує такі важливі питання: «чи є життя після декрету?», «як включитися у повноцінне життя?» та «чи не здичавіла людина після декрету?».

Тато в декреті — дуже рідкісне явище для нашої країни. Деякі чоловіки не вважають взагалі «роботу в декреті» роботою, адже, на їхню думку робота повинна приносити гроші.

«Тато в декреті» – це особистий  досвід батька двох синів, який помінявся з дружиною й сам зайнявся вихованням дітей.

Довідка: Артем Чапай – письменник, журналіст та мандрівник.  Співавтор збірки репортажів про війну.

1Qvopn5ML-U cH5XBXtOW_kM9UvHrTinvoSX7zqKwvcTY

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев