У Луцьку представники різних релігійних громад разом святкуватимуть Різдво

news

Надзвичайна подія – всеукраїнське пісенне дійство під назвою «Різдво з усім світом» стане стартом проекту організованого в рамках відзначення 500-річчя Реформації в Україні та подарує особливу атмосферу справжнього свята.

Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет ініціює проведення заходу в масштабах усієї Волинської області. У населених пунктах Волині, де представлені протестантські громади, будуть організовані різдвяні дійства, метою яких є закликати жителів наших міст , селищ та сіл до відзначення події Народження Спасителя Ісуса Христа та до спільної молитви за Україну. Ціль заходу — в спільному святкуванні Різдва об`єднати усіх християн навколо біблійних цінностей!

Подібні флешмоби відбудуться практично у всіх обласних і районних центрах України, та наймаштабніше дійство пройде на Європейській площі столиці, під час якого заспівають 2017 хористів з усієї країни.

Участь в акції у Луцьку візьмуть понад 400 учасників хорів, які своїм співом подарують різдвяний настрій усім присутнім, а до слова привітання і молитви запрошені священнослужителі церков Луцька та представники влади. Організатори закликають усіх лучан та гостей міста приєднатися до спільної хвали Народженому Спасителю. Христос народився, славімо Його!

Захід відбудеться 25 грудня о 15 годині на Театральному майдані.

Телефон: 0951675442.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев