У Луцьку представили нового начальника патрульної поліції

news

Новим начальником патрульної поліції Луцька став лейтенант Олександр Вовченко.

Про це йдеться на сторінці патрульної поліції Луцька у Фейсбуку.

20 квітня відбулось представлення начальника Управління патрульної поліції у м. Луцьку лейтенанта Олександра Вовченка.
Участь у заході взяли заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, т.в.о. начальника ГУ Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, Луцький міський голова Микола Романюк, патрульні поліцейські та особовий склад управління.
Олександр Фацевич зазначив, що новий начальник перед призначенням працював командиром батальйону патрульної поліції Луцька та професійно виконував свої обов’язки, постійно контактував з патрульними, досконало знає роботу патрульної поліції. Також позитивно зарекомендував себе, працюючи перед тим у патрульній поліції Києва і Харкова.
Попередній начальник старший лейтенант Антон Цюцюра очолив Управління патрульної поліції у м. Кіровограді. За 4 місяці він налагодив хорошу та системну роботу в Луцьку як працівників патрульної поліції, так і особового складу, тож тепер призначений начальником у більшому місті.
Відтак, Олександр Фацевич назвав роботу патрульної поліції Луцька однією з найкращих в Україні та подякував усім працівникам патрульної поліції за злагоджену діяльність й ефективні результати.
У вітальному слові міський голова Микола Романюк зазначив, що задоволений роботою патрульної поліції. За дослідженнями канадських експертів, лучани найбільше довіряють саме патрульній поліції, адже працівники реагують на кожен виклик, працюють безпосередньо з кожною людиною, не стоять осторонь жодної проблеми.
Потому Олександр Фацевич та Олександр Вовченко поспілкувались з журналістами на прес-брифінгу.

0 Комментариев