У Луцьку представили нові європроекти. ФОТО

news

18 вересня у Луцьку відбуваються заходи в рамках Дня Європейської співпраці.

Про це повідомляють в управлінні міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради.

Луцьк завжди виділявся своїм проєвропейським спрямуванням та має значні напрацювання у цьому напрямку. Лише в рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства і партнерства вже реалізовано 3 проекти та до кінця 2015 року буде впроваджено ще 5.

Детальніше познайомитися з ініціативами та заходами, що відбуваються в рамках вищезгаданих проектів можна було під час ярмарки проектів, яка відбувалася на Театральному майдані з 10.00 до 14.00 год. На заході було представлено 6 європейських проектів, які стосуються безпритульних собак, покращення надання адміністративних послуг, модернізації луцького зоопарку, культурної та соціальної сфер, розвитку комунальних послуг, запобігання і лікування важких випадків опіків на польсько-українському прикордонні. Проекти реалізуються Луцькою міською радою у співпраці з польськими партнерами з Любліна, Жешува, Замостя та Холма та українськими колегами зі Львова та Івано-Франківська. Усі охочі мали нагоду дізнатися більш детальну інформацію про проекти та їх результати для міста, познайомитися з промоційною продукцією, виготовленою в рамках ініціатив.

Окрім того, в межах святкування Дня Європейської співпраці відбулося відкриття інформаційно-консультаційного центру для іноземців в Департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”, оглядовий візит на територію Луцького зоопарку, де проходить реконструкція в рамках одного з європейських проектів, інформаційний семінар про перспективи Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

0 Комментариев