У Луцьку побудують багатоповерхівки, де виділять квартири учасникам АТО

news

На ділянках, якими володіло державне комунальне підприємство «Луцьктепло», зведуть багатоповерхові будинки. Обіцяють не менше 12 % житлової площі виділити для учасників АТО.

Про це стало відомо вчора, 27 липня, під час засідання сесії Луцькради.

Ділянки на вулиці Задворецька,13а та Арцеулова,3б передадуть управлінню капітального будівництва для розробки проекту землеустрою для будівництва багатоквартирних будинків. На вулиці Арцеулова планують звести дев’яти-десятиповерховий будинок, а на Задворецькій – п’ятиповерховий.

На засідання сесії прибув Віктор Чорнуха, директор фірми «Луцьксантехмонтаж №536», яка хоче побудувати там будинки.

Депутат Андрію Козюра зауважив, що нещодавно з аукціону продавали землю у малопривабливих районах міста – за соту брали чотири тисячі доларів. Депутат наголосив, що цю землю можна було б також продати з аукціону, а не надавати перевагу одному забудовнику. Також депутат Ігор Поліщук поцікавився, чи є якісь гарантії, що бійцям АТО нададуть квартири у цих будинках. Депутат Микола Федік зауважив, що можна виставити ці ділянки на аукціон, а потім купити за «живі» гроші квартири учасникам АТО.

Віктор Чорнуха розповів, що підшукати ділянку для будівництва багатоповерхівки, де надаватимуть квартири для учасників АТО, його попросив голова облради Ігор Палиця. Прохання він висловив під час зустрічі з керівниками громадських організацій учасників АТО.

Секретар міськради Юлія Вусенко також зауважила, що краще було б продати ці ділянки з аукціону та із цих коштів придбати квартири для учасників АТО. Також Вусенко запропонувала вибирати забудовника на конкурсній основі.

Після дискусії депутати таки проголосували за проекти рішень.

1 Комментарий