У Луцьку побільшало злочинців

news

 За словами керівника Луцької місцевої прокуратури Олександра Шпоти, у 2015 році в місті зріс рівень злочинності. Про це стало відомо сьогодні, 24 лютого, під час сесії міської ради.

У розрахунку на 10 тис. населення вона становить 139,9. У той же час, порівнюючи з іншими містами у області цей показник є меншим. Наприклад, рівень злочинності за у м. Володимир-Волинському та м. Нововолинську становить 308,3 і 151,8 відповідно.

У 2015 році на території міста зафіксували понад три тисячі кримінальних правопорушень з яких понад третину тяжкі (33,8%) та середньої тяжкості злочини (36,6%), 27 % злочинів невеликої тяжкості та 2,5 % особливо тяжкі злочини.

Минулого року у Луцьку вчинили 5 умисних вбивств, одне із яких досі не розкрите. Також вчинено 20 злочинів про заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Крім цього відомо про 5 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, в результаті одна особа померла.

Також, як наголосив керівник прокуратури, зросла кількість крадіжок, розбійних нападів, грабежів, шахрайств тощо. Також 32 злочини вчинили у 2015 році неповнолітні особи.

Стосовно корупційних злочинів, то у 2015 році притягнуто до кримінальної відповідальності 6 посадовців із Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Інспекції з питань захисту прав споживачів в області, ПП «Автомобільна школа АС», Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області, ПАТ «ВТБ банк»), із них  обвинувальні вироки постановлено трьом.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев