У Луцьку планують збільшити кількість “розумних зупинок” та встановити підземні контейнери для сміття

news

Під час розширеної наради Ігор Поліщук, міський голова Луцька, висловив думку про заміну наземних смітників на підземні. Ця ініціатива мотивована неприємним запахом та антисанітарним станом, які часто пов’язані з наземними смітниками, а також обмеженим простором, який вони займають.

У Луцькій міській раді вирішували як боротися з ймовірним винуватцем смороду в місті

Мер підкреслив необхідність роботи над встановленням підземних смітників у Луцькій громаді, замінивши наявні смітники, і доручив директору ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” Володимиру Марцинюку розробити програму встановлення підземних смітників у Луцьку та подати її на найближчу сесію.

Крім того, мер наголосив на важливості продовження проєкту з встановлення “розумних зупинок”. Ця ініціатива дуже зручна, оскільки пасажири можуть бачити інформацію про час прибуття транспорту, а також заряджати свої телефони. Зупинки мають бути встановлені на реконструйованій частині проспекту Волі та в віддалених мікрорайонах міста.

Два місяці без гарячої води: з 6 червня мешканцям вулиць у районі проспекту Відродження буде призупинено подачу гарячої води

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев