У Луцьку підприємці Західної України обговорили нові виклики для бізнесу. ФОТО  

news

26-27 вересня у Луцьку відбувся Перший західноукраїнський бізнес-форум. Підприємці, фінансові консультанти та просто всі охочі мали можливість дізнатися, що таке ефективний менеджмент, мистецтво продажу та як вплинуть на бізнес нові  реформи.

Організували бізнес-захід фінансові радники, регіональні представники ТзОВ “ОВБ Алфінанц Україна”. У перший день форуму учасники дізнались, як протидіяти емоційному “вигоранню” та стресам, які супроводжують бізнесову діяльність. “Родзинкою” першого дня форуму стала лекція бізнес-консультанта Андрія Панкратова. Експерт розповів про мистецтво продажу та те, як ефективно організувати свою команду торговців.

Наступного дня у Луцьк завітав  ще один яскравий лектор – експерт по розвитку бізнесу Федор Несторов. Бізнес-тренер навчав західноукраїнських підприємців, як вижити в час кризи та знайти нових клієнтів для свого бізнесу.

Обговорили учасники форуму і особливо актуальну для України тему реформ. Фінансові радники Наталія Михнюк та Вікторія Мухамедова розповіли про те, як пенсійна і медична реформи вплинуть на українців. також експертки поділились з учасниками порадами стосовно того, як звести до мінімуму ризики у власному бізнесі.

У той час, коли дорослі слухали серйозні лекції з ведення бізнесу, діти-учасники бізнес-форуму з допомогою настільних ігор вивчали правила торгівлі нерухомості.

За словами співорганізатора форуму Тетяни Савчук, граючись діти готуються до дорослого життя: купувати-продавати житло, сплачувати податки та правильно організовувати власний бюджет.

Фінансовий радник Оксана Кревська поділилась із “Волинь.info” своїми враження від участі у форумі. “Потрібно якомога більше проводити подібних заходів, адже є люди, які цікавляться такою інформацією і дуже важливо знаходити однодумців. А це дозволить покращити життя нашого бізнесу. Надіюсь, що розвинемо Україну до рівня європейської країни, де підтримка малого і середнього бізнесу є набагато кращою”, – підсумувала учасниця Першого західноукраїнського бізнес-форуму.

 

 

 

 

0 Комментариев