У Луцьку перевірятимуть безпекову ситуацію в Привокзальному районі: «Гендерний аудит безпеки міста» в ділі

news

Аналіз безпекової ситуації в Привокзальному районі міста Луцька та розробка рекомендацій для її покращення – мета нового проєкту «Гендерний аудит безпеки міста Луцька», який реалізовують коаліція «Волинь 1325» та громадська організація «Розвиток Волині».

 Гендерний аудит безпеки – інструмент, який дає змогу виявити архітектурні, інфраструктурні, інформаційні та комунікаційні бар’єри, що обмежують доступ мешканок і мешканців громади до просторів та послуг і призводять до їх прямої чи непрямої дискримінації, соціальної ізоляції та виключення з громадського й політичного життя.

 На першому етапі залучено коло експертів та експерток та підготовано необхідні для роботи матеріали. Але найважливіше – це допомога та думка мешканців та гостей Луцька. Адже результатом аудиту має стати створення доступного, інклюзивного та комфортного простору нашого міста не в далекому майбутньому, а вже зараз.

 Тому запрошуємо долучитися до опитування, яке ви зможете знайти тут – https://forms.gle/qZqkTwvcbbo7YJsY6

Форму опитування можна заповнити анонімно. Відповіді будуть аналізуватися в узагальненому вигляді. Тривалість опитування – до 20 серпня 2023 року.

 За результатами опитування та ходом проєкту стежте на сторінках громадської організації @Розвиток Волині та @Коаліція Волинь 1325 та впливайте на позитивні зміни уже зараз.

 ***

Проєкт «Гендерний аудит безпеки міста Луцька» реалізується як ініціатива громадянського суспільства задля виконання плану дій Волинської області із впровадження Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Резолюція «Жінки, мир, безпека» – є одним із найбільш важливих документів у сфері політики безпеки. Цей документ наголошує на вагомій ролі жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів та в розбудові миру, а також закликає держави забезпечити більш активну участь жінок на всіх рівнях прийняття рішень, у механізмах запобігання, управління та вирішення конфліктів.

Реалізація проєкту «Гендерний аудит безпеки міста Луцька» стала можливою завдяки підтримці Уряду Канади в межах програми «Жінки, мир, безпека: створюємо місцеві рішення разом», що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Розвиток Волині». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

0 Комментариев