У Луцьку перед другим туром виборів кандидатів “піарять по-чорному”. ФОТО

news

Громадянська мережа ОПОРА 11 листопада зафіксувала у Луцьку поширення листівок з елементами «чорного піару» проти кандидатів на посаду Луцького міського голови Миколи Романюка та Олександра Товстенюка.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

В обласному центрі Волинської області станом на 11 листопада невідомі особи продовжують поширювати листівки, які містять елементи «чорного піару» проти кандидата на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Миколи Романюка. Зокрема, на Театральному майдані Луцька перехожим роздавали друковані антиагітаційні матеріали під назвою: «Вибір 15 листопада: комуністичне минуле чи європейське майбутнє?».

Відповідні матеріали поширюють від імені редакції інтернет-видання «Волинська правда». Громадянська мережа ОПОРА спробувала взяти коментар у журналістів видання, втім, вони відмовились коментувати ситуацію.

Lystivka z elementamy chornogo piaru proty Romanjuka 1

Нагадаємо, що ОПОРА уже повідомляла про поширення схожих матеріалів від імені «Волинської правди» під час виборчої кампанії в рамках місцевих виборів 25 жовтня. Тоді журналісти підтвердили, що текст, який містив негативну інформацію про цього ж кандидата, належить виданню, втім, до поширення відповідних листівок редакція відношення не має.

У Луцьку спостерігачі ОПОРИ зафіксували також листівки з елементами «чорного піару» проти іншого кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка. Друковані матеріали під назвою «Ви ще вірите, що Палиця і Товстенюк, маріонетки олігарха Коломойського, працюватимуть на громаду?», у яких міститься негативна інформація про кандидата від політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», з’явились у поштових скриньках жителів обласного центру Волинської області у районах 33-го та 40-го кварталів 10 листопада. Відповідні матеріали не містять інформації про тираж, відомостей про замовника та особу, відповідальну за випуск.

Lystivka z elementamy chornogo piaru proty Tovstenjuka 1

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до ч. 5, Ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

0 Комментариев