У Луцьку оголосили набір на безкоштовні курси з англійської та польської

news

У Луцьку оголосили новий набір на безкоштовні курси із вивчення англійської та польської мов. Навчання в рамках нової начальної хвилі розпочнуться уже в середині листопада.

Про це повідомляють у прес-службі ВОГО “Фундація розвитку громад”.

«Ми отримали чимало заявок на участь у проекті. Опрацювати усі відразу просто не вистачає часу. Тож просимо усіх, хто реєструвався на сайті організації прийти у наш офіс з метою повторної реєстрації та складення тестового завдання для визначення рівня володіння мовою. Ми чекатимемо на вас 6 листопада (п’ятниця) з 09:00 по 17:00 та 9-10 листопада (понеділок – вівторок) з 09:00 по 18:00. Наша адреса: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, каб. 414. Зауважимо, що лише ті учасники, які попередньо складуть тест зможуть взяти участь у проекті», – закликає керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Нагадаємо, що «Мовне волонтерство» діє під девізом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Тож його учасники можуть  абсолютно безкоштовно пройти курс з вивчення іноземної мови та отримати відповідний сертифікат. Однак вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», а також волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій та заходів.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев