У Луцьку одноденну зарплату конвертували в допомогу військовим

news

Про це повідомляє міський голова Луцька Ігор Поліщук.

За кошти одноденного заробітку, який працівники Луцької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій громади жертвують на потреби ЗСУ, придбали чергову партію допомоги для наших військових. Два пікапи куплено за рахунок одноденного заробітку працівників міської ради, третій – коштом працівників ДКП “Луцьктепло”.

Цього разу один такий автомобіль поїде в 50-й батальйон 100-ї бригади ТРО, ще один –  у 53-й батальйон 100-ї бригади. Третій пікап вирушить до наших луцьких захисників у 115-ту бригаду. 

Читайте також Ветерани в пріоритеті: При призначенні на посади в державних органах на деокупованих територіях перевага у ветеранів 

Крім цього, для потреб 50-го батальйону закупили 5 зарядних станцій, 3 Starlink’и та рюкзаки для їх перенесення, 3 тепловізори, біноклі з далекомірною сіткою, акумулятори до квадрокоптера Mavik3 combo, активні навушники, тактичні окуляри. 

Для 53-го батальйону 100-ї бригади придбано дводіапазонну антену підсилювача сигналу, 4 планшети Samsung Galaxy, карти пам’яті, FPV окуляри, планшет Lenovo Legion, Starlink. Все це буде відправлено на фронт за допомогою волонтера Балицького Сергія.

Читайте також На Волині цього року стаціонарні дитячі табори не працюватимуть влітку 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев