У Луцьку обрали найсильніших спортсменів зі змішаних єдиноборств

news

Майже дві сотні хлопців, юнаків та дівчат з усіх регіонів України боролися у 8 вагових категоріях за титул найсильнішого під час Кубку України зі змішаних єдиноборств, який проходив у місті Луцьку. Поєдинки проходили на майданчику “Арени розваг “GENERATOR CITY”, торгівельно-розважального центу “ПортCity”.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Організаторами змагань були Федерація змішаних єдиноборств ММА України, Волинський обласний відокремлений підрозділ ГО “Федерації змішаних єдиноборств ММА України” за підтримки Луцької міської ради та дирекції ТРЦ “ПортCity”.

На урочистому відкритті змагань вітали учасників начальник управління з питань фізичної культури і спорту Луцької міської ради Юрій Волинець та президент федерації ММА України Олег Рожкевич.

По тому почалися запеклі відбіркові бої. Змагання проводилися за олімпійською системою. Особисті місця визначалися у кожної ваговій категорії згідно з Правилами змагань зі змішаних єдиноборств (ММА). Бій за третє місце проводився між спортсменами, які програли фіналістам змагань у даній ваговій категорії. Загально командні місця визначалися за результатами виступів команд у командних змаганнях.

На завершальному етапі серед чоловіків за звання у майстри спорту змагалися шістнадцять спортсменів.

Перед початком рейтингових поєдинків учасників та всіх присутніх глядачів привітав Луцький міський голова Микола Романюк. Він подякував організаторам за чудово організоване спортивне дійство у нашому місті та побажав спортсменам нових спортивних звершень, а також брав участь у церемоніях нагородження.

За підсумками фінальних поєдинків переможцями серед жінок стали:
Дарія Самчик (Житомирська обл.) – вагова категорія 52 кг;
Катерина Нелюбова (Донецька обл.) – 56 кг;
Катерина Добрознай (Київська обл.) -65 кг.
У чоловіків пальму першості вибороли:
Євген Завгородній (Запорізька обл.) – 56 кг;
Андрій Корольов (Запорізька обл.) – 60 кг;
Омар Соломанов (Одеська обл.)- 65,8 кг;
Нарек Арутюнян (Одеська обл.) – 70.3 кг;
Гурбан Гурбанов (Дніпропетровська обл.) – 77,1 кг;
Вячеслав Богомол (Полтавська обл.) – 84 кг;
Богдан Полежан (дніпропетровська обл.) – 93 кг;
Дмитро Микуця (Полтавська обл.).

За загальними результатами команд перше місце посіла команда Дніпропетровської області, на другому — команда із Запорізької області, а третє загальнокомандне місце вибороли спортсмени із Одеської області.

По закінченні всіх поєдинків Луцький міський голова Микола Романюк та президент федерації ММА України Олег Рошкевич нагородили кубками та дипломами капітанів команд переможців у загальному заліку.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев