У Луцьку обіцяють гарячу воду з наступного тижня

news

Луцьк та міста обласного значення наступного тижня отримають гарячу воду. Про це розповіли 3 вересня під час засідання Антикризового енергетичного комітету.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Як розповів голова Волинської обласної державної адміністрації, віце-прем’єр-міністр дав доручення НАК «Нафтогазу» до восьмого вересня ще раз «розібрати» ситуацію зі сплатою за спожиті енергоносії по «Луцьктепло» і вивчити поставлене питання.

«Весь об’єм газу, який ми будемо спалювати до 15 жовтня 2015 року по гарячій воді – це всього лиш чотириденний об’єм газу, який буде спалений на початку опалювального сезону», – наголосив очільник Волині, разом із тим підкреслюючи реальність швидкого вирішення проблеми.

Володимир Гунчик розповів, що сьогодні неможливість подачі води громадянам створює проблему як для містян, так і для лікарень та інших соціальних структур. Це також створює проблему із забезпеченням нормальної роботи системи теплопостачання. Це призводить до зниження стійкості підприємств у наступних періодах.

Губернатор закликав міську владу та відповідні структури, які безпосередньо відповідають за вирішення цієї проблеми, продуктивно попрацювати кілька наступних днів, щоб остаточно закрити питання відсутності гарячої води в Луцьку та в містах обласного значення.

0 Комментариев