У Луцьку нових полісменів набирають “по блату”?

news

У мережі з’явилися фото, на яких нібито екзаменатор допомагає кандидату у нову поліцію складати тест. Випадок трапився у Луцьку.

Фото розмістив у Facebook користувач Максимка Гаврилюк у групі “АвтоАндониЛуцька“.

“Ось так по блату сдаються тести на полісменів у Луцьку”, – написав Гаврилюк. Він зазначив, що це трапилося 31 серпня в Академії МВС на Винниченка.

Користувачі активно прокоментували цей допис. Деякі з них припускали, що, можливо, юнак, який здавав тест, не вмів користуватися комп’ютером, або, екзаменатор просто пояснював йому, як користуватися програмою.

“Якщо конкурсант не знає як користуватись комп’ютером, то певно що в поліції йому немає що робити. А ще добра частина конкурсантів – слухачі цієї академії, та бачать тести вже не вперше”, – написав Гаврилюк.

Інша користувачка – Іра Новосад – зауважила: ” Не втрималась і поцікавилася цією ситуацією, як журналіст. Мені розповіли, що насправді хлопець, який на фото не знав, як завершити тест, тобто, яку кнопку нажати, щоб програму закрити. До нього підійшли, щоб допомогти та пояснити, як це робиться”.

Пізніше у цій же групі з’явився пост-відповідь від користувача Сергія Рижкова.

“Вияснив по претензіях ( я в громадській раді при УМВС):
1.Допомагати з відповідями даремно (відповіді невідомо які правильні ) ідуть на сервер в Київ.
2.Дуже низьке володіння комп’ютером (мусять показувати куди натискати).
3.Насправді допомагати опасно (щоб звільнили і за когось з МВС? для чого Ви комусь треба)
4.Богато поширюють чутки (так похвалитися, що крутий є випадки збору грошей на хабарь по родичам (3000 дол).
5.Не займайтесь фігнею, ідіть на стадіон (попереду фізуха)”, – написав Рижков.

Нагадаємо, у Луцьку стартував наступний етап відбору у патрульну поліцію: на третьому етапі претенденти в новостворену службу проходять випробовування на фізичну витривалість.

0 Комментариев