У Луцьку небайдужі об’єдналися для громадського спостереження на виборах

news

У четвер, 12 листопада, у Луцьку представили кампанію «Контролюємо вибори», яка спостерігатиме за перебігом другого туру виборів міського голови 15 листопада.

Про це повідомляють у прес-службі “Народного контролю”.

Кампанія має на меті забезпечити ефективне громадське спостереження за ходом голосування та підрахунком голосів виборців. Ця ініціатива є «позаполітичною» – не на підтримку жодного із кандидатів.

Як повідомив керівник виконкому партії «Громадський рух «Народний контроль» Михайло Шелеп, бути офіційним спостерігачем зголосилося 82 людини. Це і як досвідчені спостерігачі на дільницях, так і новачки. Однак усі обов’язково пройдуть відповідне навчання.

«Учасниками кампанії є широке коло людей: активісти «Народного контролю», журналісти різних видань, громадські діячі, небайдужі люди, які об’єдналися заради того, щоб голосування під час другого туру виборів відбувалося максимально чесно, згідно законодавства», – зазначив він.

Михайло Шелеп додав, що під час другого туру максимально монополізовані комісії, і спостерігачі, бо всього два кандидати. А одне із завдань кампанії «Контролюємо вибори» – дати лучанам «третю» альтернативну, незаангажовану інформацію, а також мінімізувати фактори, які можуть впливати на результат виборів.

«Для нас неважливо, хто переможе. Важливо, щоб вибори пройшли чесно», – підкреслив Шелеп.

Журналіст Антон Бугайчук долучився до цієї кампанії, оскільки вважає, що дуже важливо, щоб була «третя сила» на виборах, яка реально може оцінити ситуацію, написати чи показати правду. «Я долучився до цієї кампанії тому, що вибори, можливо, один із останніх, цивілізованих інструментів контролювати владу», – вважає він.

До слова, організаційну складову кампанії забезпечують активісти «Громадського руху «Народний контроль» та громадської організації «Всеукраїнський Комітет Народного Контролю».

0 Комментариев