У Луцьку не робитимуть з укриттів притулки для безхатченків: Сховища працюватимуть лише під час повітряної тривоги

news

Укриття в Луцьку не будуть цілодобово відкриті, їх оперативно відкриватимуть під час повітряної тривоги

Міський голова Луцька провів розширену нараду з керівниками виконавчих органів та комунальних підприємств. На якій розглядали  важливі для нашої громади питання.

Очільник Луцьку підписав розпорядження, яким зобов’язав керівників підприємств, установ та організацій, які мають на балансі укриття, забезпечити безперешкодний доступ до них під час повітряних тривог. 

Читайте також Водіям загрожує штраф за відсутність технічного огляду: Які суми і за що доведеться сплатити 

“Це не означає, що потрібно постійно тримати укриття відкритими, щоб там збиралися “сумнівні” компанії: пияки, наркомани та безхатьки. На жаль, такі прецеденти уже були. Бо люди, які схочуть скористатися укриттям під час тривоги, побачивши таких осіб, просто туди не підуть. Тому потрібно дивитися, щонайперше, за порядком в цих приміщеннях. Коли звучить сигнал тривоги,  має буди негайно забезпечено безперешкодний доступ до укриття” – повідомляє міський голова Луцька.

 Ігор Поліщук дав доручення начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрію Кирилюку здійснювати позапланові перевірки й без попередження, щодо наявності вільного доступу до укриттів, навіть у нічний час, щотижня звітувати  про виконану роботу. 

Читайте також Гороскоп на тиждень з 5 по 11 червня 2023 року

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев