У Луцьку не проводитимуть Фестиваль їжі цього року

news

Гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest» відміняють через погодні умови.

Про це повідомив голова оргкомітету Сергій Карпюк, пише Волинський інформаційний портал.

«Ми надзвичайно дорожимо комфортом наших учасників та гостей, і їхні враження від участі та відвідуванні нашого фестивалю – ключовий та рушійний фактор при організації заходу. На жаль, з огляду на прогнози синоптиків найближчим часом ми не зможемо забезпечити той рівень фестивалю, на який очікуємо разом з вами. Адже традиційний формат передбачає затишну атмосферу для багатотисячної аудиторії наших відвідувачів на території замку Любарта», – пише Карпюк.

«Керуючись принципом «Або робити якісно, або не робити зовсім», ми працюємо над цікавими форматами організації гастрономічних заходів упродовж осінньо-зимового періоду. Обіцяємо дивувати Вас креативними вигадками, котрі не лише принесуть задоволення Вашим смаковим рецепторам та естетичним вподобанням, а й неймовірно цікавими дозвільними програмами котрі спокусять на спільне проведення часу», – йдеться в заяві організаторів.

«Тому змушені прийняти нелегке для нас рішення і призначити наступне рандеву в тому форматі, в якому вже двічі відбувався Lutsk Food Fest, на весняний період. Про дати проведення наступного заходу обов’язково Вас сповістимо через наші сторінки в соціальних мережах», – наголошує оргкомітет.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев