У Луцьку намагаються подолати торгівлю “з підлоги”

news

Луцькі муніципали намагаються позбутись стихійного ринку поблизу “Гостинцю”, однак населення захищає торговців.

Про це повідомляє прес-служба департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради.

Інспектори відділу протидії стихійної торгівлі посилено чергують з 7:00 до 21:00, для подолання торгівлі з “підлоги” по всьому місту, але біля “Гостинця” особливо. Цю територію четвертий день очищують з важкими зусиллями. За свою роботу інспектори отримали від людей назву — “борці з бабульками”.

“Тож ці Овочі, фрукти, домашня птиця, молоко в петпляшках і все це тут… дивує лише одне…Наші мешканці міста часто-густо стають на захист такому стихійному ринку. Прикро, що свідомість далеко за межами реалій.

От Вам реальна історія минулої п’ятниці: 19:30 накал емоцій між інспекторами та продавчинями з “землі” дійшла до точки кипіння, долучились патрульні, громадськість, перехожі. Молода пані купує зарубаного півника чи курочку з тієї ж “підлоги” в замурзаному поліетеленовому пакеті (+25 тепла). Мої очі опускаються і я бачу муху, яка плідно попрацювала на тушці курятини…тягнусь за телефоном зробити фото…пані уточняє, чи все свіже бо купує для дитини…акцентую на яйцях мух, що повзають по курятині, роблю фото і понеслось….ми вороги народу, що псують імідж чесним продавчиням…в цей момент продавець змахнула ту гидоту рукою, полила водою ііі…апогей…молода мама купила тушку птиці…ПИТАННЯ: можливо не варто очищати місто, чергувати, старатись???”— йдеться у повідомленні муніципалів.

1 Комментарий