У Луцьку нагородили людей, які допомагають у захисті прав інвалідів

news

Вручення подяк відбулося вчора під час благодійного концерту “Обереги добра” з нагоди Дня інвалідів. Захід відбувся у Палаці культури міста. Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

  Перший заступник міського голови Тарас Яковлев передав найщиріші слова вітань учасникам зібрання від міського голови Миколи Романюка. Він подякував присутнім у залі за любов до життя, силу духу, активну участь у житті міста. “Якщо є духовна сила, усі незгоди можна подолати”, – сказав Тарас Яковлев і побажав усім мирного неба, Божої благодаті, добра і любові та вручив Подяку міського голови за плідну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у вирішення питань захисту прав та інтересів людей з особливими потребами, сприяння розвитку інвалідного руху, а також з нагоди Міжнародного дня інвалідів: Антонюк Аллі Леонідівні, заступнику Голови Правління Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства “Джерело життя”; Лопосі Олександру Васильовичу, члену Волинської обласної громадської організації “ІНВАВОЛИНЬ-НОВА”; Костюку Юрію Іллічу, члену Волинської обласної громадської організації “ІНВА-ВОЛИНЬ”; Кузьмич Лілії Миколаївні, перекладачу жестової мови Луцького будинку культури Українського Товариства глухих, перекладачу жестової мови Волинського Державного телебачення; Шабуніній Галині Степанівні, члену Луцької міської організації інвалідів.

    Подяку міського голови за величезну працездатність, активну життєву позицію, непоборне прагнення до перемоги, значний особистий внесок у розвиток спорту людей з особливими потребами, а також з нагоди Міжнародного дня інвалідів отримали:

    Вишинський Дмитро Дмитрович, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди області з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху; Караванська Богдана Володимирівна, майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

    Для учасників зібрання художні колективи Палацу культури міста Луцька підготували концерт.

0 Комментариев