У Луцьку на партконференції “Нашого краю” вигукували “Ганьба регіоналам!”

news

Волинський обласний осередок політичної партії «Наш край» 25 вересня провів конференцію з питання висунення кандидатів на вибори до обласної ради. Захід супроводжувався вигуками  волинських активістів «Ганьба регіоналам!». Про це повідомили у Громадській мережі ОПОРА.

На початку конференції представники громадських організацій розпочали дискусію із партійцями. Активісти звертали увагу присутніх на те, що серед членів політичної партії «Наш край» є представники колишньої Партії регіонів.

«Ми не регіонали. Регіонали – це Опозиційний блок», – заявив головуючий на конференції.

Під час заходу місцеві активісти періодично вигукували слово «Ганьба!». А під час виступу Геннадія Кожевнікова, який згадав Майдан та Героїв Майдану, закликали представника партії припинити виступ.

«Ви не маєте права говорити про Майдан. Вас там не було. Ви, хто волонтер, боєць в АТО, коктейлі молотова на Майдані кидали?», – вигукував місцевий активіст Богдан Климчук.

Врешті, після виступів членів політичної партії та дискусій з активістами партійці проголосували за список кандидатів, однак, конференцію не закрили. За словами головуючого на конференції, деякі питання ще залишились нерозглянутими.

0 Konferenciya Nash kraj

До слова, Волинська обласна конференція політичної партії «Наш край» відбулась у Луцьку, в Галереї мистецтв. Члени політичної партії не були проти присутності на заході журналістів, громадських діячів, активістів та виборців.

0 Комментариев