У Луцьку можна безкоштовно вивчати польську мову

news

У Луцьку проходитимуть безкоштовні курси з вивчення польської мови.

 

Про це повідомляє Фундація розвитку громад.

 

«Проект стартував у березні цього року. Він привернув чималу увагу лучан, які з радістю підтримали таку ініціативу. Ми ж в свою чергу стараємося не стояти на місці, постійно вдосконалюємося, шукаємо індивідуальний підхід до кожного, вислуховуємо поради та пропозиції. Чимало лучан висловлювали своє бажання вивчати польську, тож за їхніми заявками було прийнято рішення сформувати окремий курс. Ми думаємо, що така ситуація пояснюється близьким місце розташуванням країн, а відповідно й необхідністю оволодіти мовою сусідньої держави», – ділиться думками представник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

«Сьогодні стартує набір усіх бажаючих на курси. Він проходитиме близько десяти днів. Далі ж ми проведемо вступне заняття, яке допоможе визначити рівень знань наших учнів. Для початку сформуємо дві навчальні групи і розпочнемо вчитися. Надіємося, що заняття виправдають очікування учасників й допоможуть їм досягти своєї мети», – додає керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Курс з вивчення іноземної мови розрахований на три тижні, протягом яких лучани зможуть оволодіти основами граматики, покращити вимову та лексику. Заняття мають практичний характер, що допоможе замовити квиток на потяг в іншій країні, зрозуміти написи на етикетках та не розгубитися в аеропорту, тощо.

Проект діє під девізом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Тож його учасники можуть  абсолютно безкоштовно пройти курс з вивчення іноземної мови та отримати відповідний сертифікат. Однак вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», а також волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій чи заходів, а також купуючи товари у «Благодійному магазині».

Зареєструватися на участь у проекті можна заповнивши форму на офіційному сайті організації чи зателефонувавши за номером (067) 332-88-02.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев