У Луцьку міліції передали сучасні позашляховики. ФОТО

news

38 позашляховиків підвищеної прохідності «Isuzu D-Max» офіційно передали управлінню МВС у Волинській області. Урочиста церемонія відбулася 2 вересня у Луцьку на Замковій площі.

Автомобілі придбали за кошти Європейського Союзу та Республіки Польщі в рамках проекту «Разом заради безпеки». Проект є частиною програми транскордонного співробітництва України, Польщі та Білорусі, яка реалізовується з 2007 року. Варто зауважити, що кожен автомобіль обладнаний фотоапаратом, відеокамерою, тепловізором та надсучасною криміналістичною валізою.

Заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян розповів, що позашляховики  використовуватимуть для боротьби з міжнародною злочинністю. Міліціонер зауважив, що транскордонне співробітництво треба продовжувати і після передачі автомобілів, бо проблем на державних кордонах вистачає.

Польський колега Тіграна Авакяна – заступник міністра внутрішніх справ Польщі Гжегош Карпінські зауважив, що потрібно не лише співпрацювати у правоохоронній сфері, а й налагоджувати добросусідські стосунки між поляками та українцями. Чиновники розповіли, що окрім передачі автомобілів, польські та українські правоохоронці планують проводити спільні семінари, обмінюючись досвідом.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев