У Луцьку мати унікального волинянина розповіла про свого сина

news

Богдан Кравчук – унікальна людина не лише за українськими, а й за світовими мірками. Хлопець із Волині є студентом вищого навчального закладу, незважаючи на те, що народився Богдан із синдромом Дауна. Про особливості виховання та навчання особливих дітей під час круглого столу  «Об’єднання зусиль громадських організацій та державних установ для забезпечення денної зайнятості та трудової реабілітації людей з різними формами інвалідності, як шлях до покращення якості їхнього життя розповіла мати Богдана – Євгенія Кравчук.

«Згадую те, що було 20 років тому і зараз – небо і земля. Мами народжували і не знали, що робити далі. Ми були першопрохідцями», – зауважила мати двадцятирічного хлопця із синдромом Дауна.

Мати-героїня зауважила, що її син виховувався у «культі книги». Дідусь читав хлопцю історичні розповіді, прищепивши внуку Богдану любов до історії. На думку жінки, саме від діда юнаку і передалася любов до історії.

Євгенія Кравчук розповіла про те, що велику роль у житті її сина відіграла освіта у навчально-реабілітаційному центрі. «Спочатку було важко. Дитина в класі, а я в коридорі», – зізналася жінка. Мати пишається тим, що її син зумів успішно здати зовнішнє-незалежне оцінювання. «Дехто думає, що Богдану ставлять оцінки через жалість, але хіба є жалістю у комп’ютера?», дивується Євгенія Кравчук. Незважаючи на скепсис недоброзичливців, жінка впевнена  світлому майбутньому свого сина. «Богдан може бути чудовим екскурсоводом. Він так із захопленням розповідає про місця, які йому подобаються», – зазначила Євгенія Кравчук.

 

 

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев