У Луцьку — круглий стіл про програму забезпечення житлом учасників АТО

news

У Луцьку за круглим столом обговорили порядок участі у програмі забезпеченням житлом учасників АТО на умовах співфінансування. 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Питання участі у Програмі забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки обговорили під час “круглого столу” за участю заступників міського голови Олександра Рачкова, Григорія Пустовіта, Костянтина Петрочука, депутатів Юрія Безпятка та Олександра Кравченка, керівників виконавчих органів міської ради та представників спілок та громадських організацій, що об’єднують учасників АТО.

Розпочинаючи обговорення, заступник міського голови Олександр Рачков зазначив, що після прийняття програми виникли деякі непорозуміння, пов’язані із черговістю отримання допомоги із придбання житла.

“Ми вислухаємо та врахуємо усі ваші пропозиції, аби програма, яку затвердила міська рада у жовтні 2016-го року, працювала результативно”, – наголосив він та закликав усіх присутніх до конструктивного діалогу.

Про порядок визначення черговості надання допомоги із придбання житла розповіла директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш. За її словами, першочергове право на участь у програмі мають ті учасники АТО, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі. Зараз ведуться перемовини із першими 20-ма особами, які подали документи на участь. З них – лише троє уже готові до придбання житла. На пошук квартири та збір необхідних документів відведено 45 днів.

Під час обговорення учасники АТО та депутати пропонували включити до першочергового розгляду заяви військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій, змінити терміни очікування підготовки необхідної документації, а також надати можливість бійцям-добровольцям бути учасниками програми. Однак, Тетяна Книш зауважила, що бійці-добровольці не зможуть претендувати на першочергове поліпшення житлових умов, адже це не передбачено чинним законодавством України.

0 Комментариев