У Луцьку котельні матимуть альтернативні джерела живлення: до початку опалювального сезону планують забезпечити на 100%

news

Луцьк активно готується до початку опалювального сезону. Для забезпечення безперебійної роботи міські котельні забезпечать альтернативними джерелами живлення.

До початку опалювального сезону 100% котелень матимуть альтернативні джерела живлення,

– каже міський голова Ігор Поліщук.

Сьогодні, 8 серпня, під час розширеної наради у міського голови йшлося про підготовку Луцької міської територіальної громади до опалювального сезону. Очільник Луцька переконаний, що у зв’язку з воєнним станом особлива увага має бути приділена готовності об’єктів критичної інфраструктур до опалювального сезону.

Немає сумніву, що окупанти будуть намагатися зіпсувати нам осінь, зиму, але ми зробимо все необхідне і не дамо цього зробити їм. Потрібно ретельно підготуватися до опалювального сезону. Станом на сьогодні вже 88% котелень підключено до дизель-генераторів. Треба за ці два місяці завершити підключення всіх котелень до альтернативних джерел живлення. Також потрібно провести пусконалагоджувальні роботи, перевірити наявність записів мастила, придбати запасні запчастини, які можуть знадобитися під час швидкого ремонту дизель-генераторів,

– наголосив Ігор Поліщук.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев