У Луцьку хочуть створити Народну Конституцію

news

18 листопада 2015 року, в середу, о 10.00 год. у Луцьку в приміщенні конференц-залу готелю “Україна” (вул. Словацького, 2) відбудеться регіональна громадська зустріч «Створення Народної Конституції України».

Про це інформує на своїй сторінці у Facebook один із організаторів зустрічі, громадський діяч Руслан Теліпський.

Основними спікерами виступатимуть визнані фахівці в сфері конституційного права: Віктор Мусіяка, Ігор Коліушко, Геннадій Друзенко та народні депутати України попередніх скликань Володимир Полочанінов і Віталій Чудновський.

Питання, які обговорюватимуть під час заходу:
• Яка нова Конституція потрібна Україні?
• Як створити нову Конституцію на основі консенсусу навколо ключових цінностей?
• Хто та що блокує створення нової Конституції на основі суспільної згоди?
• Яка роль громадськості у процесі створення нової Конституції України?
• Яким чином новий Основний закон, розроблений за результатами широкої громадської участі, може сприяти збереженню України?
• Міжнародна практика проведення інклюзивного процесу: що може бути корисним для України?

До участі у дискусії запрошуються представники громадського сектору/активісти, представники органів місцевого самоврядування, наукового середовища (викладачі/аспіранти), журналісти, політично активні громадяни та всі зацікавлені.

Організаторами заходу на Волині є Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) спільно з ВОГО «Так Треба» (громадський діяч Руслан Теліпський).

Захід проводиться в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», що впроваджується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

0 Комментариев